Oglasi - Advertisement

Angažovala se kao animator za decu, izrađivala pinjate, stvarala tekstove za dečje predstave, bila učiteljica, da bi na kraju odlučila da započne svoj vlastiti posao.Pre nego što je započela svoj trenutni preduzetnički poduhvat, 33-godišnja Novosađanka Ana Injac je eksperimentisala s deset različitih poslovnih ideja od svoje 23. godine pa do danas. Njena raznovrsna iskustva obuhvatala su rad kao animator za decu, izrada pinjata, pisanje tekstova za dečje predstave, razmatranje otvaranja rođendaonice, razmatranje neobičnog vrtića, volontiranje u Americi, ali kako se sve više posvećivala preduzetništvu, uz strast prema zdravoj hrani, njena ideja je prerasla u jestiv proizvod. Kada je primetila da ide u pravom smeru, Ana je odlučila da da otkaz u školi gde je radila kao učiteljica.

Sadržaj se nastavlja nakon oglasa

 

 

 

“Nastojala sam stvoriti hranu budućnosti, odnosno funkcionalnu hranu temeljenu na prehrambenim navikama iz prošlosti. Potpuno sam vjerovala u Razmusli i posvetila mu se u potpunosti. Sve ono što se koristilo kao ljek više hiljada godina i što je opstalo kao hrana od izuzetne važnosti u današnjem društvu. Govorimo o hrani koja je očuvala mnoge civilizacije koje nisu uvijek imale dovoljno hrane, odnosno hrani koja je osigurala njihovo preživljavanje”, izjavila je Ana za “Priče sa dušom”.”Ovaj musli je bez dodanog šećera, aditiva i konzervansa, sastoji se prije svega od žitarica, sjemenki, orašastih plodova i superhrane. Svjetski nutricionisti tvrde da je ovaj obrok jedan od najzdravijih na planeti. Superhrana, odnosno funkcionalna hrana, uključuje spirulinu, moringa i zlatnu peruansku maku, a ove sastojke smo dozirali tačno onoliko koliko se preporučuje za svakodnevnu preventivnu konzumaciju.” Kineska verzija Razmusli muslija uključuje 159 biljaka koje se tradicionalno koriste u kineskoj medicini. Ana je kreirala dve domaće kombinacije Razmuslija, jednu sa 11, a drugu sa 13 sastojaka. Pre nego što je krenula u preduzetništvo, Ana je radila u vrtiću i osnovnoj školi, baveći se raznim aktivnostima sa decom. Iako je dala otkaz 2020. godine, suočavala se s nesigurnošću, ali je bila posvećena ideji pokretanja sopstvenog biznisa.

 

 

“Radila sam i u vrtiću i u osnovnoj školi, kao i mnoge druge aktivnosti sa decom. Otkaz sam dala 2020. godine, posle mnogo razmišljanja da li to treba da uradim, iako sam bila spremna da otvorim firmu i postanem preduzetnica. Svi oko mene, i porodica i prijatelji su bili zagovornici redovne plate i stabilnosti, tako da nisam imala veliku podršku, ali sam zahvalna jer me nisu sprečavali u mojoj ideji”, priča Ana.”Plašila sam se da ću uspeti, postojao je neki strah. Sećam se da sam maštala o tome kako ću se prvog dana nakon otkaza osećati slobodno i kako ću svu svoju snagu usmeriti ka biznisu, a u stvari prvi slobodan dan bio je veoma stresan, prepun premišljanja o tome da li je trebalo da dam otkaz ili ne. Prvih deset dana nisam bila opuštena, jer situacija nije bila onakva kakvom sam je ja zamišljala. Ali, posle je sve došlo na svoje. Nije bilo govora o tome da neću uspeti, ja uvek vidim svetlo na kraju tunela”, iskrena je Ana, čiji su i slogani u pozitivnom duhu: „Razmusli šta jedeš”, „Musli pozitivno”, „Kakav ti je musli, takav ti je život”.”

 

PREUZMITE BESPLATNO

SAMO ZA NAŠE ČITATELJE!

Nakon unošenja emaila, dobit ćete besplatnu kopiju knjige Rich Dad, Poor Dad Roberta Kiyosakija. 

Otkrijte tajne koje će vam pomoći u postizanju finansijske slobode! 😎

Dobit ćete samo najkorisnije i najzanimljivije informacije prilagođene samo vama.

Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here